PRODUKCJA FILMOWA

user

Filmy promocyjne / wizerunkowe

Tworzymy filmy, które staną się Waszą wizytówką. Dobra prezentacja to podstawa, a nic nie pokaże tego lepiej niż film. Szeroki odbiór filmu to gwarantowane zwiększenie ilości potencjalnych klientów.

video-camera

Filmy fabularne i dokumentalne

Potrzebujesz filmu, którym chcesz coś przekazać? Pomożemy Ci już od samego początku. Wspólnie przygotujemy scenariusz i zrealizujemy Twój film.

education

Filmy szkoleniowe i edukacyjne

Zajmujemy się realizacją filmów o tematyce edukacyjnej. Możemy pomóc doszkolić Ciebie lub pracowników twojej firmy poprzez film. Już nie trzeba zatrudniać osoby szkolącej.

video

Spoty reklamowe

„Reklama dźwignią handlu” pomożemy Twojej firmie trafić do większej ilości osób i dobrze pokazać to, co chcesz sprzedać. Pomożemy dobrze opisać produkt i przedstawić go w najlepszym świetle.

journalist

Reportaże

Pomagamy firmom relacjonować wydarzenia. Realizujemy filmy, które mają na celu zarejestrować dane wydarzenia, spotkania integracyjne, konferencje, zjazdy i wiele innych.

like

Media społecznościowe

Realizujemy filmy, które są dobrym środkiem promocji poprzez Social media. Potrzebujesz specjalistów od Mediów społecznościowych? Napisz do nas a my pomożemy Ci w promocji.

microphone

Teledyski

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego teledysku w atrakcyjnej cenie to napisz do nas. Stawiamy na oryginalność i profesjonalizm w każdym detalu. Czy jesteś zespołem metalowym, piosenkarką, czy grasz w orkiestrze, zrealizujemy twój teledysk na najwyższym poziomie.

town-hall

Filmy promocyjne dla gmin i instytucji publicznych

Jest to specjalnie przygotowana oferta dla wszystkich instytucji publicznych. Mamy za sobą sporą ilość projektów związanych z promowaniem gmin oraz urzędów. Zgłoś się do nas, a uzyskasz niezbędną pomoc i realizację projektu.

dental-implant

Medycyna

Oferta skierowana głównie do gabinetów stomatologicznych oraz klinik. Zajmujemy się tworzeniem specjalnego cyklu pt. „Metamorfozy” poświęconym pacjentom i ich zmianom w wyglądzie dzięki skutecznym zabiegom. Przed naszymi kamerami otworzyło się ponad kilkadziesiąt osób, które z wielkim entuzjazmem opowiadały o swojej przemianie.

Chcesz zrealizować projekt? Porozmawiajmy!